Kontakt

Pro Futuro

01-571 Warszawa

ul. J. Kozietulskiego 4A lok. 1

  • Tel. 22-839-68-38
  • Fax. 22-839-36-78
  • Kom. 511-834-195
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

farmy wiatrowe

Pro-Futuro na Google+

 

Pro-Futuro Rzetelna Firma

Pro-Futuro.eu w KRD

Nasi Partnerzy

Panele Fotowoltaiczne, Elektrownie Fotowoltaiczne | ProSolare.eu

Elektrownie Wiatrowe - Inwestycje w przyszłość | wiatrowe.com

Usługi dźwigowe Pro Futuro Kran System | Prokran.eu

Energetyka wiatrowa od kilkunastu lat stanowi jeden z najprężniej rozwijających się sektorów branży energetycznej. Z powodu coraz większego nacisku kładzionego na redukcję emisji gazów cieplarnianych w Polsce i na świecie (protokół z Kioto),  produkcja energii z odnawialnych źródeł stanowi coraz bardziej eksploatowaną alternatywę dla energii pozyskiwanej z paliw kopalnych. 

 

wiatrakFirma Pro Futuro  od 2005 roku zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji budowy farm wiatrowych w Polsce. Nasza oferta obejmuje obsługę logistyczno-techniczną inwestycji na każdym z etapów jej realizacji począwszy od wyboru najkorzystniejszej lokalizacji, poprzez pozyskanie niezbędnych pozwoleń i decyzji administracyjnych, etap budowy, aż do momentu rozpoczęcia eksploatacji elektrowni wiatrowej.

 

Od kilku lat zdobywamy doświadczenia realizując projekty małych i średnich farm wiatrowych przy współpracy z najlepszymi ekspertami w branży energetyki odnawialnej w kraju i na świecie. Wyróżniamy się jakością oferowanych usług oraz szybkością ich wykonania.

Przez ostatnie 2 lata przy współpracy z firmą Pro Futuro zrealizowanych zostało 6 projektów farm wiatrowych na terenie województw Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego, Mazowieckiego oraz  Wielkopolskiego.

 

Pro Futuro poszukuje optymalnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Gwarantujemy profesjonalizm i kompleksowość wykonywanych usług. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

 

Już od 2005 roku domeną firmy Pro Futuro jest budowa farm wiatrowych oraz serwis elektrowni wiatrowych. Działamy na polu logistyczno-technicznej obsługi inwestycji takich jak farmy wiatrowe (elektrownie wiatrowe) oraz inne projekty z zakresu: energia odnawialna czy turbiny wiatrowe. W naszych kompetencjach leży kompleksowa budowa farm wiatrowych A-Z: od wyboru miejsca, gdzie staną elektrownie wiatrowe, zgodnie z warunkami środowiskowymi i prawnymi, poprzez obsługę administracyjną, aż do budowy farm wiatrowych, gdzie turbiny wiatrowe zaczną pracować na rzecz energii odnawialnej, by elektrownie wiatrowe służyły całej społeczności. W naszej ofercie znajduje się także serwis elektrowni wiatrowych oraz kompleksowa naprawa elektrowni wiatrowych.

15 LAT NA RYNKU

Facebook

Twitter